BAMSERVISAS

Draudiminiai įvykiai

BAMSERVISAS

Patekote į eismo įvykį? Nesijaudinkite ir palikite šį rūpestį mums!

Mes suremontuosime Jūsų transporto priemonę, sutvarkysime visus reikalingus dokumentus bei suteiksime Jums pakaitinį automobilį. Mūsų tikslas – kokybiškas ir operatyvus darbas, kuris patenkins visus Jūsų lūkesčius.

Bamserviso komanda skirs ypatingą dėmesį Jums ir Jūsų automobiliui. Suprantame, kad net laikinas transporto priemonės praradimas gali sukelti daug nepatogumų, tad galėsite naudotis pakaitiniu automobiliu, kol mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai pasirūpins, kad Jūsų automobilis kuo greičiau išriedėtų atgal į gatvę.

Kaip yra administruojamas transporto priemonės remontas po eismo įvykio?

  • Visų pirma, surenkama informacija ir dokumentai susiję su eismo įvykiu. Užpildomas pakaitinio automobilio prašymas. Dokumentai, kuriuos reikia turėti su savimi: automobilio registracijos liudijimas, eismo įvykio deklaracija, bei nukentėjusio asmens draudimo žalos numeris.
  • Antras žingsnis yra automobilio patikra ir defektavimo akto pildymas. Meistras apžiūri automobilį, pažymi ir nufotografuoja pažeidimus. Jei pažeidimai yra ne tik išoriniai, automobilis yra perduodamas mechanikams ir atliekama automobilio defektacija.
  • Trečias žingsnis – tai kliento ir draudimo atstovo informavimas apie esamus gedimus, sąmatos sudarymas, bei jos derinimas. Po sąmatos patvirtinimo yra užsakomos reikiamos dalys, bei pradedamas automobilio kėbulo remontas ir dažymas.
  • Ir paskutinis, pats laukiamiausias punktas, tai švaraus ir techniškai tvarkingo automobilio perdavimas klientui.

Kaip vyksta transporto priemonės remonto administravimas?

  • Surenkama informacija, dokumentai susiję su eismo įvykiu. Užpildomas pakaitinio automobilio prašymas. Su savimi reikia turėti: automobilio registracijos liudijimą, eismo įvykio deklaraciją, nukentėjusio asmens draudimo žalos numerį
  • Atliekame automobilio patikrą ir pildome defektavimo aktą. Meistras atlieka automobilio apžiūrą, pažymi ir nufotografuoja pažeidimus. Jei pažeidimai yra ne tik išoriniai – atliekama automobilio defektacija.
  • Informuojame savo klientą ir draudimo atstovą apie esamus gedimus, sudarome sąmatą. Po sąmatos patvirtinimo užsakomos reikalingos dalys, pradedamas automobilio remontas.
  • Švarų ir techniškai tvarkingą automobilį perduodame klientui. 

Dažniausiai mums užduodami klausimai:

Ar dirbate su visomis draudimo kompanijomis?

Taip! Mes dirbame su visomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo kompanijomis:„Lietuvos draudimas“, „ERGO“, „Compensa“, „BTA“, „Gjensidige“, „IF draudimas“, „Balcia“ ir kitos.

Ar pas jus galima remontuoti automobilį su KASKO draudimu?

Tikrai taip! Mes taisome automobilius su civiliniu ir su KASKO draudimu.

Ar suteikiate pakaitinį automobilį?

Taip, mes parūpiname pakaitinį automobilį, kuris dažniausiai nieko nekainuoja.

Ar galite paimti apgadintą automobilį patys?

Taip, dirbame su partneriais, kurie bet kuriuo paros metu gali paimti Jūsų transporto priemonę ir
pristatyt į mūsų autoservisą.

Nutikus eismo įvykiui skambinkite telefonu +37062388825, susisiekite elektroniniu paštu info@bamservisas.lt, pildykite registracijos formą arba atvykite pas mus adresu: Rolando Jankausko g. 6c, Vilnius.

BAMSERVISAS

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!