BAMSERVISAS

Stabdžių remontas

Stabdžiai yra svarbūs ne tik automobiliui, bet ir jūsų gyvybei. Netinkamai veikiantys stabdžiai gali sukelti ne tik avarijas, bet ir mirtis. Kad jų būtų galima išvengti, reikia tinkamai pasirūpintistabdžiais ir atlikti nuolatinę patikrą ir, jei reikia, remontą.

Jei stabdant girdite nemalonų, nenatūralų garsą ir stabdant automobilis pasviro į šoną, rekomenduojame kreiptis į profesionalų autoservisą dėl stabdžių patikros (diagnozės). Nors stabdžių keitimas ir remontas yra gana trumpas veiksmas, jį reikėtų patikėti kompetentingam meistrui –vienas neteisingas stabdžių keitimo veiksmas gali sukelti rimtų problemų jūsų transporto priemonės eksploatacijoje. Mūsų autoserviso specialistai naudoja tik patikimą, tinkamą, profesionalią įrangą, todėl Jūsų automobilio stabdžių remontas Vilniuje busprofesionalus ir greitas.

Stabdžių veikimas yra svarbus saugumui, todėl svarbu reguliariai prižiūrėti stabdžių sistemą. Būtina reguliariai patikrinti stabdžių kaladėles, diskus ar būgnelius, stabdžių skystį ir kitas susijusias dalis. Būtina laikytis automobilio gamintojo rekomendacijų dėl stabdžių priežiūros ir periodiškai atlikti jų patikrą. Sklandžiam stabdžių sistemos darbui palaikyti rekomenduojama kiekvienais metais ( patariame prieš žiemos sezoną) atlikti stabdžių sistemos profilaktiką – vizualią stabdžių sistemos apžiūrą bei tam tikrų komponentų valymą bei sutepimą.

BAMSERVISAS

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!

Stabdžių remontas Vilniuje

Kada reikia pakeisti transporto priemonės stabdžių kaladėles?

Stabdžių kaladėlių keitimas ir remontas yra būtina automobilio priežiūros dalis ir turėtų būti patikėta profesionalams.

Jaučiama trintis. Stabdžių kaladėlės ir diskai nuolat jaučia trintį, todėl po kurio laiko šios detalės genda ir susidėvi – automobiliui reikia keisti stabdžių kaladėles. Stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo laipsniui įtaką daro vairavimo stilius, transporto priemonės eksploatavimo sąlygos, automobilio komponentų kokybė ir stabdžių sistemos būklė.

Šiurkštūs garsai. Kadangi daugelio automobilių dalių eksploatavimo laikas yra ribotas, kai spaudžiant stabdžius pasigirsta šiurkštus garsas arba stabdymo kelias gerokai ilgesnis nei įprastai, reikia pakeisti stabdžių kaladėles. Girgždantį triukšmą sukelia susidėvėjęs stabdžių trinkelių ir rotorių sluoksnis. Tokia stabdžių trinkelių būklė automobiliui eksploatuojant gali kelti realų pavojų vairuotojui ir keleiviams.

Cypimas stabdant. Stabdžių tarnavimo laikas gali svyruoti nuo 150 000 iki 50 000 kilometrų. Pats metas patikrinti automobilį ir pagrindinis ženklas, kad greičiausiai stabdžius reikės taisyti, yra netikėtas cypimas stabdant.

Piktogramos ant transporto priemonės prietaisų skydelio. Svarbios ir piktogramos ant transporto priemonės prietaisų skydelio – dar vienas ženklas, kad kažkas negerai. Atsižvelgdami į ilgametę mūsų autoserviso meistrų patirtį, rekomenduojame keisti stabdžių diskus bent kas trečią kartą keičiant stabdžių kaladėles.

Primename, kad pastebėjus šiuos požymius, reikia nedelsiant kreiptis į autoservisą, kad mūsų meistrai sutvarkytų jūsų automobilio stabdžių sistemą ir/ar važiuoklę. Uždelsus stabdžių remontą ir laiku neatlikus darbų gali atsirasti labai rimtų pasekmių. Stabdžių sistemos gedimų priežastys gali būti įvairios: pvz., netinkamas stabdžių skystis. Jis yra higroskopinis, tai reiškia, kad sugeria vandens garus iš oro. Vienas iš pagrindinių reikalavimų
stabdžių skysčiams – aukšta virimo temperatūra. Kuo karštesnis stabdžių skystis, tuo geriau.

Stabdžių remontas Vilniuje: kodėl pasitikėti mumis?

Mūsų servisas neapsiriboja vien stabdžių keitimu – siūlome itin platų automobilių remonto paslaugų pasirinkimą. Vairuotojai vertina mūsų automobilių serviso personalo kvalifikaciją, patikimumą ir kultūrą. Mūsų klientai žino, kad su mumis jūs gaunate aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Stabdžių keitimo kaina mūsų autoservise atitinka darbo kokybę, kadangi naudojame tik kokybiškas dalis ir profesionalią įrangą. Mūsų autoserviso specialistai pasiruošę atsakyti į visus klausimus dėl stabdžių keitimo Vilniuje bei suteikti pagalbą visada, kai jums jos prireiks.