BAMSERVISAS

Kėbulo dažymas

BAMSERVISAS

Profesionalus kėbulo dažymas

Automobilis yra ne tik priemonė nusigauti iš taško A į tašką B, tačiau ir Jūsų vizitinė kortelė. Sugadintas ir apibraižytas automobilio kėbulas atrodo neestetiškai, tačiau šią problemą galime greitai ir lengvai išspręsti. 

Vienas iš sprendimo būdų norint atnaujinti automobilį – kėbulo dažymas. Taip pat šios paslaugos gali prireikti po autoįvykio ar kitos nelaimės, kai reikalingas draudiminių įvykiu administravimas. Rekomenduojame kreiptis į mūsų profesionalus, kuriems kėbulo dažymas – vienas malonumas.

BAMSERVISAS

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!

KĖBULO DAŽYMAS VILNIUJE

Kėbulo dažymo etapai

Kėbulo dažymą skirstome į 7 etapus:

 1. Atliekama automobilio patikra. Mūsų meistras nuodugniai apžiūri automobilį, patikrina visus įbrėžimus ir defektus. Jei norite atnaujinti automobilį po autoįvykio, turite žinoti, kad geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai prieš dažant kėbulą, yra atliekami geometrijos patikros ar atstatymo darbai;
 2. Pasirenkamos dažomos automobilio dalys. Jūs turite apsispręsti, ar norite dažyti visą automobilį, ar tik pasirinktas dalis. Jei norėsite dažyti tik tam tikras dalis – meistras nedažomas vietas uždengs;
 3. Automobilio paruošimas dažymui. Meistras nuo automobilio nuvalys dažus blizgaus metalinio paviršiaus. Atlikus šį žingsnį galime garantuoti, kad rezultatas bus ne tik estetiškas, bet ir ilgalaikis;
 4. Pakartotinai apžiūrimas automobilio kėbulas. Meistras turi įsitikinti, kad paruoštoje dažymui, kėbulo vietoje nėra rūdžių. Jei ant automobilio kėbulo randamos rūdys – jas pašaliname. Tam naudojame profesionalias priemones, užtikrinančias ilgalaikį rezultatą;
 5. Atliekamas automobilio glaistymas. Profesionalus meistras glaistą sumaišo su kietikliu, kad glaistas sustingtų;
 6. Automobilio gruntavimas. Atliekamas dažomų dalių gruntavimas. Jis reikalingas tam, kad dažai kuo tvirčiau sukibtų su automobilio paviršiumi;
 7. Dažymas ir lakavimas.  Meistras dažo bei lakuoja dažymo kameroje;

Kokie dažai naudojami kėbulo dažyme?

Automobilio kėbulo dažyme naudojami aukščiausios kokybės dažai, kurie skirstomi į kelias rūšis: metalika, akrilas ir perlamutras. Šių dažų kainos yra panašios, todėl tai neturėtų būti svarbiausias dalykas renkantis produktą. 

Jums reikia žinoti: pasirinkus akrilą – ant automobilio papildomai nereikės naudoti lako. Tačiau jei pasirinksite metaliką ar perlamutrą – automobilis išsiskirs savo žvilgėjimu, tačiau lakas bus reikalingas. 

Lakai yra 2 rūšių: kieti ir minkšti. Minkštas lakas yra mažiau kokybiškas, nei kietas, dėl to visuomet rekomenduojame rinktis kietą laką automobilio dažymo užbaigimui.

Kodėl kėbulo dažymo darbus turėtumėte patikėti mums?

BAM serviso darbuotojai yra savo srities profesionalai.

 • Mūsų autoservise dirbantys meistrai noriai bendrauja su užsakovais, ieško kompromisų bei visuomet paaiškina niuansus, susijusius su automobilio remontu ar kėbulo dažymo darbais.
 • Galite būti ramūs dėl kokybės. Meistrai automobilio kėbulą perdažys pagal visus gamintojo standartus ir gaires. 
 • Pas mus naudojamos naujausios, gamintojo autorizuotos, technologijos ir įranga. Turime viską, ko reikia, profesionaliam Jūsų automobilio restauravimui.
 • Didžiuojamės būdami vieni iš geriausių meistrų Lietuvoje. Per ilgus darbo, studijų ir tobulėjimo metus, įgijome patirties bei sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų iš savo klientų. 
 • Mums rūpi klientų saugumas. Neatiduodame nei vieno iki galo nesutvarkyto automobilio. 
 • Mūsų klientai pasitiki BAM servisu. 

Laukiame atvykstant!

D.U.K

Kiek trunka kėbulo dažymas?

Kėbulo dažymas yra apskaičiuojamas individualiai. Kaip pvz naujo bamperio dažymas gali būti atliktas per 1-2 darbo dienas. Automobilio viso šono dažymas gali užimti 4-5 darbo dienas. Visas automobilio dažymas gali užtrukti apie 8-12 darbo dienų.

Ką reikia žinoti prieš atliekant kėbulo dažymo darbus?

Kažkaip specialiai paruošti automobilio kėbulo dažymui nereikia paruošti. Keli dalykai kurie palengvintu meistrų darbą tai yra kad automobilyje būtų kuo mažiau asmeninių daiktų bei jei yra galimybė atvykti su nuplautu automobiliu tada bus lengviau pastebėti automobilio pažeidimus kuriuos reikia sutvarkyti.