BAMSERVISAS

Kėbulo dažymas

BAMSERVISAS

Profesionalus kėbulo dažymas

Automobilis yra ne tik priemonė, kuri nugabena iš vietos į vietą, jis ir statuso ženklas. Sugadintas, apibraižytas automobilio kėbulas neatrodo estetiškai, tačiau ši problema greitai ir lengvai išsprendžiama. 

Kėbulo dažymas yra vienas iš sprendimų, kai norisi atnaujinti automobilį. Taip pat kėbulo dažymo gali prireikti po autoįvykio ar kitos nelaimės, kai reikalingas draudiminių žalų administravimas. Toks automobilio atnaujinimo būdas ne tik pakeis automobilio išvaizdą, bus smagiau mašina naudotis, bet tokį automobilį bus lengviau parduoti. Darbą patikėkite profesionalams, kuriems kėbulo dažymas – vienas malonumas.

BAMSERVISAS

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!

KĖBULO DAŽYMAS VILNIUJE

Kėbulo dažymas ir jį apimantys etapai

Kėbulo dažymą autoserviso darbuotojai skirsto į 7 etapus:

 1. Atliekama automobilio patikra. Profesionalūs meistrai nuodugniai apžiūri automobilį, patikrina ar ant automobilio nėra įbrėžimų, defektų. Jei norite atnaujinti automobilį po nelaimingo įvykio, turite žinoti, kad prieš dažant kėbulą reikės atlikti geometrijos patikros ar atstatymo darbus, nes kitaip nebus galima pasiekti norimų rezultatų;
 2. Pasirenkamos dažomos automobilio dalys. Jūs turite apsispręsti, ar norėsite dažyti visą automobilį, ar tik pasirinktas dalis. Jei norėsite dažyti tik tam tikras dalis, autoserviso darbuotojas uždengs tas automobilio dalis, kurios bus nedažomos;
 3. Automobilio paruošimas dažymui. Nuo automobilio bus nuvalomi dažai, kol ant jo bus matomas blizgus metalinis paviršius. Atlikus šį žingsnį meistrai garantuoja, kad rezultatas bus ne tik estetiškas, bet ir ilgalaikis;
 4. Meistras dar kartą apžiūri automobilio kėbulą. Profesionalas turi įsitikinti, kad paruoštoje dažyti kėbulo vietoje nėra rūdžių. Jei ant automobilio kėbulo randamos rūdys – jas reikia pašalinti. Rūdžių šalinimui naudojamos profesionalios priemonės, kurios garantuoja ilgalaikį rezultatą;
 5. Atliekamas automobilio glaistymas. Profesionalus meistras glaistą sumaišo su kietikliu, kad glaistas sustingtų;
 6. Automobilio gruntavimas. Gruntavimas reikalingas tam, kad dažai kuo tvirčiau sukibtų su automobilio paviršiumi;
 7. Dažymas ir lakavimas. Profesionalas dažo bei lakuoja dažymo kameroje.

Kokie dažai naudojami automobilio kėbulo dažyme?

Automobilio kėbulo dažyme naudojami tik aukštos kokybės dažai, kurie skirstomi į kelias rūšis: metaliką, akrilą ir perlamutrą. Metaliko, akrilo ir perlamutro kainos yra gana panašios, dėl to tai neturėtų būti kriterijus, pagal kurį dažai pasirenkami. Reikėtų žinoti tam tikrus dalykus, kurie išskiria dažus: pasirinkus akrilą ant automobilio papildomai nereikės naudoti lako, tačiau jei pasirinksite metaliką ar perlamutrą automobilis išsiskirs savo žvilgesiu.

Jei pasirinksite akrilą – nereikės naudoti lako. Pasirinkus metaliką ar perlamutrą – lakas bus reikalingas. Lakai skirstomi į 2 rūšių lakus: kietus ir minkštus. Minkštas lakas yra ne toks kokybiškas, kaip kietas, dėl to geriausia rinktis kietą laką automobilio dažymo užbaigimui.

Kodėl automobilio kėbulo dažymo darbus turėtumėte patikėti mums?

Pirmiausia, Bamservisas darbuotojai yra dėmesingi ir savo darbą išmanantys profesionalai. 

 • Autoservise dirbantys meistrai noriai bendrauja su užsakovais, ieško kompromisų ir paaiškina visus niuansus, susijusius su automobilio remontu, kėbulo dažymo darbais. 
 • Galite būti ramūs dėl kokybės ir saugumo. Autoserviso meistrai automobilio kėbulą perdažys pagal visus gamintojo standartus ir gaires, naudojant naujausias gamintojo autorizuotas technologijas ir įrangą. Turime viską, ko reikia, kad jūsų automobilis būtų kokybiškai restauruotas po avarijos, kad galėtumėte ramiai važiuoti ir vėl pasitikėti savo automobiliu.
 • Didžiuojamės būdami vieni profesionaliausių meistrų visoje šalyje. Per ilgus darbo, studijų ir tobulėjimo metus įgijome daug patirties, taip pat sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų iš savo klientų. Automobilių vairuotojai mumis pasitiki.
 • Mums rūpi klientų saugumas. Neišleidžiame nei vieno kliento, jei matome, kad automobilis nėra iki galo sutvarkytas ir saugus važiuoti kelyje.