BAMSERVISAS

Mikroautobusų remontas

BAMSERVISAS

Kodėl verta rinktis mus?

Mikroautobusui sugedus gali kilti daug nesklandumų ir nemalonumų. Patekote į autoįvykį? Erzina ant mikroautobuso atsiradę įbrėžimai? Norite atnaujinti ar parduoti mikroautobusą, bet jam reikia remonto? 

Patikėkite darbą mikroautobusų remonto profesionalams.Turime mikroautobusų remontui skirtus keltuvus 2 ir 4 kolonų, kurių keliamoji galia yra 5 tonos. Jų pagalba saugiai atliksime remonto darbus.

BAMSERVISAS

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!

MIKROAUTOBUSŲ REMONTAS VILNIUJE

Mikroautobusas dažniausiai naudojamas kaip darbo transporto priemonė, kuria važinėjama daug: jie naudojami nuo prekių pervežimo iki žmonių gabenimo. Nepaisant to, autobusas, kaip ir bet kuris kitas automobilis, turi būti geros būklės, kad būtų saugu ir patikima juo važiuoti. Būtina reguliariai tikrinti mikroautobusą ir atkreipti dėmesį į jo saugumą. 

Ką apima mikroautobusų remontas?

Mikroautobusų remontas apima daug skirtingų aspektų: nuo ratų ir važiuoklės patikros iki remonto po rimtesnių gedimų ar net autoįvykių, kai reikia taisyti kėbulą, plastikus ir kitas detales. Mikroautobusams gali būt reikalingas įvairus remontas, priklausomai nuo to, ar autobusas pateko į avariją, ar sugedo kelyje, o gal reikalinga profilaktinė patikra. 

Visa tai – atsakingi, reikiamų įgūdžių ir žinių reikalaujantys darbai, kuriuos reikia atlikti sąžiningai, atsakingai ir patikimai. Mūsų komandoje dirba tik savo darbą išmanantys kvalifikuoti specialistai. Jei nežinote, kur kreiptis, kai reikia suremontuoti mikroautobusą po avarijos, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime, suteiksime visą reikiamą informaciją ir suremontuosime Jūsų mikroautobusą. Mūsų ekspertai įvertina remonto dydį ir vertina jo saugumą, nes specializuojasi būtent šioje srityje. Klientų patogumui stengiamės suteikti kuo daugiau paslaugų vienoje vietoje.

Kokie dažniausiai pasitaikantys mikroautobusų gedimai?

Dažniausiai genda ir nusidėvi:

 • Stabdžių sistema.  Tai nėra gedimas, labiau didelis ir greitas devėjimasis nes šios transporto priemonės per trumpą laiką pravažiuoja daug kilometrų. Taip pat dažniausiai mikroautobusais yra vežami kroviniai ko pasekoje stabdžių sistema dar labiau apkraunama.
 • Pakaba. Dėl nuvažiuojamo didelio atstumo automobilio pakaba gauna daug apkrovų, ko pasekoje, tokios dalys kaip šarnyrai, amortizatoriai ar guminės pakabos įvorės greitai dyla. Dilimo pasekmės pasireiškia: pašaliniais garsais, prastu automobilio valdymu. Blogiausia kas gali nutikti yra gedimais kelyje.
 • Variklių gedimai. Variklis taip pat kaip ir visa transporto priemonė dėl didelio kiekio nuvažiuojamų kilometrų patiria daug apkrovų. Dėl šios priežasties reikia reguliariai juos prižiūrėti: keisti variklio alyvą bei reikiamus filtrus, tikrinti generatoriaus diržinę pavarą bei jokiu budu nepamiršti paskirstymo diržo. 

Kodėl svarbu patikrinti transporto priemonę?

Svarbu patikrinti transporto priemonę, nes kuo daugiau naudojama transporto priemonė, tuo labiau susidėvi jos dalys ir tuo didesnė tikimybė, kad ji pateks į avariją. Nė vienas iš variantų jokiu būdu nėra geras, tačiau pirmojo tikrai galima išvengti, jei transporto priemonė turi būti reguliariai apžiūrima ir keičiamos susidėvėjusios dalys. Laiku nepatikrinus ir nepašalinus defektų, vėliau atsiras didelių gedimų, o transporto priemonė net gali tapti netinkama naudoti. Taigi niekada neatidėliokite mikroautobuso profilaktinės apžiūros, po kurios sužinosite tikrąją savo transporto priemonės būklę.

Įvykus mikroautobuso avarijai remonto metu reikalingi kėbulo lyginimo, stiklo, detalių, dažymo ir keitimo bei kiti darbai. Autoserviso personalas puikiai išmano šį darbą ir padarys viską, kad viskas būtų atlikta kuo greičiau. Siekiant užtikrinti, kad darbas būtų atliktas greitai ir kokybiškai, servise naudojama tik patikima autoremonto įranga, užtikrinanti aukščiausios kokybės rezultatus.

Kodėl mikroautobusų remontui rinktis mus?

Jei ieškote mikroautobusų remonto įmonės, pateikiame jums priežastis kodėl turėtumėte pasirinkti mus:

 • Jei norite greito ir patikimo remonto savo transporto priemonei, pas mus suteikiamas visapusiškas mikroautobusų remontas, kuris neužtrunka ilgai;
 • Turime 3,5 m. aukščio ir beveik 4 m. pločio vartus, kurie leis įvažiuoti visiems mikroautobusams ir kemperiams;
 • Jus turėtų sudominti autoservise aukšta teikiamų paslaugų kokybė, kurią parodo laimingi klientai ir jų atsiliepimai apie mus;
 • Turime 5,5 t. keliamosios galios keltuvą, kuris padės remonto metu sklandžiau ir greičiau atlikti darbus;
 • Autoservise profesionalūs meistrai naudoja tik aukščiausio lygio įrangą;
 • Pas mus propaguojamas tik malonus ir greitas aptarnavimas;
 • Meistrai visada pasiruošę jums padėti;
 • Atliekame visiškai visus kemperių ir mikroautobusų remonto darbus, dėl to viskas bus sutvarkyta vienoje vietoje;
 • Esant poreikiui sudarome automobilių remonto bei priežiūros teikimo sutartis;
 • Galime pasitarti dėl nestandartinių kemperių ir mikroautobusų remonto galimybių;
 • Jei reikia, atliekamas draudimo incidentų administravimas.