BAMSERVISAS

Kėbulo remontas

Autoįvykis sugadino automobilį? Erzina ant automobilio atsiradę įbrėžimai? O gal tiesiog norite atnaujinti automobilį ir pakeisti jo kėbulą nauja spalva? Nesijaudinkite ir darbą patikėkite tikriems šios srities profesionalams, kurie pasirūpins:

Automobilio atgabenimu į autoservisą, jei patekote į autoįvykį;

Visais reikalingais dokumentais: sąmata ir draudimo dokumentais;

Kruopščiu darbu keičiant, remontuojant ar dažant automobilio kėbulą. Įlenkimų šalinimas yra autoservisų aistra, dėl to juos taip pat galite pamiršti.

Kėbulo remontas ir kitų automobilio dalių remontas nuo šiol nebus baisus, kai žinote, į ką kreiptis, net jei reikalingas kėbulo geometrijos atstatymas, kuris tikrai gana sudėtingas. Kėbulo remontas Vilnius: geras pasirinkimas kiekvienam sostinės gyventojui ir svečiui.

BAMSERVISAS

Turite klausimą?
Susisiekite su mumis!

Kėbulo remontas Vilniuje

Kaip vyksta automobilių kėbulų remontas?

Automobilio kėbulo remonto procesą sudaro 5 etapai: 

  1. remonto priemonių paruošimas; 
  2. darbo vietos paslaugos, medžiagų, pusgaminių, atsarginių dalių pirkimas ir sandėliavimas; 
  3. visi transporto priemonių remonto etapai; 
  4. komplektų ir komplektuotų transporto priemonių surinkimas; 
  5. bandymai ir kt. 

Techninis remonto procesas – tai gamybinio proceso dalis, kuriame atliekami taisymai, keičiantys restauruojamo objekto būklę. 

Techninės priežiūros dokumentacija yra techninės priežiūros vadovai, detalių ir surinkimo mazgų katalogai, atsarginės dalys, medžiagų sunaudojimo normos. Konkreti dokumentacija rengiama pagal techninės priežiūros vadovą, kuriame yra visi dokumentai, reglamentuojantys visą techninės priežiūros darbus bei dokumentai, fiksuojantys jų atlikimo rezultatus. Taigi, jei svarstote, ar reikia pakeisti kėbulą ir atsinaujinti sezonui, kodėl to nepadarius dabar? Susisiekite su mūsų įmonėje dirbančiais profesionalais ir įgyvendinsime visus jūsų norus.

Ką svarbu žinoti atvykus į autoservisą?

Atvykus į autoservisą svarbu žinoti, kad automobilį reikia taisyti tada, kai kyla pavojus jūsų gyvybei. Saugumas yra svarbiausias veiksnys, dėl to reikia pasirūpinti automobiliu.  

Profesionali automobilio priežiūra turi būti atliekama tik profesionalioje įmonėje, griežtai laikantis būtinų reikalavimų. Remontas privalo būti atliekamas su pažangiais metodais ir technika, naujausia modernia įranga, turi būti naudojamos sertifikuotos medžiagos, o darbą turi atlikti tik aukštos kvalifikacijos specialistai.

Kokias automobilių kėbulo detales naudojame?

Naudojamos tik geriausios ir kokybiškiausios automobilių kėbulo detalės, pritaikytos jūsų automobiliui. Šiuolaikinių automobilių kėbulų gamyboje naudojamos įvairios medžiagos, įskaitant: nespalvotų metalų (geležis su įvairiom priemaišom) ir spalvotų metalų lydiniai (aliuminio lydiniai). Technikai taiko vis pažangesnius apdirbimo ir sujungimo būdus, todėl siekdami optimizavimo ieško naujų konstrukcinių medžiagų. ieškomos tokios medžiagos, kurių masė būtų maža, o standumas ir stiprumas būtų didelis. Taip pat ieškomos tokios medžiagos, kurios turėtų geriausias charakteristikas, tačiau būtų prieinamos visiems – nes mums rūpi mūsų esami ir būsimi klientai. Nors šiuo metu dauguma laikančiųjų konstrukcijų yra pagamintos iš metalų ir įvairių jų lydinių, vietoj jų vis dažniau naudojami įvairūs plastikai, polimerai ir kompozitai.

Kokios apkrovos dažniausiai veikia automobilio kėbulą?

Automobilio kėbulą veikiančios apkrovos yra dvejopos – pastovios (deterministinės) ir atsitiktinės (stochastinės)

  • Pirmosios atsiranda nuo variklio ir agregato išcentrinės jėgos ir kt. 
  • Antrosios– visi smūgiai, dinaminis disbalansas, apkrovos greitėjimo ir stabdymo metu, aerodinaminės vibracijos, išoriniai poveikiai ir kt. Aukšta temperatūra yra neigiama įvairių paveiktų dalių ir elementų išraiška. 

Visi defektai skirstomi į 4 tipus: akivaizdžius, paslėptus, pastebimus ir nereikšmingus. Koks defektas laikomas aiškiu, jo kontrolės taisyklės, nustatymo būdai ir priemonės yra numatytos norminiuose dokumentuose. Paslėptus trūkumus dažnai sunkiau nustatyti. Dėl kritinių defektų gaminio negalima naudoti pagal paskirtį